İstanbul Petek Temizleme Firması

İstanbul Petek Temizleme Firması

Kombilerden yüksek performans almak için İstanbul petek temizleme firması olarak bizlere ulaşabilir ve doğru işlemler yaptırabilirsiniz. Kombiden çıkan sıcak suyun peteklere doğru oranda dağılması ile evinizde eşit derece ısınma olacaktır. Petek temizliği yapılmadığı taktirde bu verimi alamazsınız.

Peteklerin içeriisnde zamanla biriken tortular suyun eşit şekilde dağılmasını engellemektedir. Bu durumda kombi sıcaklık derecesini ne kadar arttırsanız da verim alamayacaksınız. Kombi ve peteklerden maksimum verim alabilmek için uygun olan yılda 1 en geç ise 2 yılda bir periyodik olarak bakım & temizleme yaptırmalısınız. Petek temizliği işlerinizi aksatmadan belirli bir döngüde yaptırmanız durumunda eve gelecek olan faturaları da düşürebilirsiniz.

İstanbul Kombi Petek Temizleme Firması

İstanbul merkeli çalışan şirketimiz uzun yıllardır bu sektörde olup sadece uzmanlık alanı olduğu kombi ve petekler üzerine çalışmaltadır. Peteklerde oluşan birikintiler yada hava yapması verimli bir sıcaklık vermeyeceği anlamına gelir. Havası alınan yada petek temizliği yaptıran kullanıcılar kombilerinden maksimum verim almaktadır.

İhmal edilen petek temizleme işleri sizlere yüksek faturalar gelmesini sağlayacaktır. İstanbul petek temizleme firması olan şirketimiz onlarca ekip ve donanımlı araçlar ile aynı gün ihtiyaca göre petek temizleme işleri yapılmaktadır.

İstanbul petek temizleme firması olarak firmamıza gelen en sık şikayetler;

  • Peteklerin alt kısmı ısınmıyor
  • Petekler az ısınıyor
  • Sondaki petek ısınmıyor
  • Kombi devir daim yapmıyor
  • Kombi sürekli arızaya geçiyor
  • Kombi filtresi sık sık tıkanıyor

İstanbul Kombi-Petek Temizleme Firması

İstanbul Petek Temizliği Fiyatları

Günümüzde oluşan enflasyondan ötürü hemen her sektörde zam furyası olmasına karşın firmamız eski yılki fiyatları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Fiyat belirleyici olan kombi markanız, peteklerin sayısı ve en son ne zaman petek temizliği yapıldığıdır. Petek temizleme süresi ise evinizde bulunan peteklerin sayısına göre ve petek içerisinde olan birikintinin zorluğuna göre tüm ev 1 ila 2,5 saat arası sürmektedir.

Yüksek ayarda bile evim ısınmıyor? Gibi bir şikayetiniz var ise doğru firmadan petek temizleme hizmeti alarak hem evinizi ısıtın hemde fatura tutarını düşürebilirsiniz.

Uzun yıllar petek temizliği yaptırılmadığında içerisinde biriken tortu, pas vb etmenler kalınlaşarak daha zorlu olarak temizlenmektedir. Bu durum petek temizliği fiyatları fazla etkilemese de bir miktar etkisi olmaktadır. Kombi derecesini ne kadar yükseltirseniz tıkalı olan peteklere sıcak su girişi olmayacağı için sadece faturanızı şişirecektir. Belirli periyotlarda en uygun fiyatlar ile İstanbul petek temizliği firması olarak bize ulaşabilirsiniz.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Petek temizleme işleri özellikle günümüzde sadece uzmanlar tarafından yapılmasını önermekteyiz. İşi bilmeyen ve kötü işçilik uygulayan firma/kişi gerek temizliği düzgün yapamaz gerekse kombilerinize yanlış müdahalelerde bulunabilir. Petek temizleme makinesi olmadan asla temizlik yaptırmamalısınız.

Adresinize ulaşan ekiplerimiz tesisat borularını gerekli eklerden sökerek petek temizleme makinesi bağlantısı kurulur. Kombi elektriği ve borulardaki su akışını kesmek için peteklerdeki vanaların sadece işlem yapılacak olan haricinde diğerleri kapatılır. Tesisat borusundan özel temizleme kimyasal ilaç dökülür. Bu maddenin tesisat içerisinde devir daim yapması sağlanır. Ardından ilaçlı su ve petek içerisindeki tortu, katran, pas gibi birikintiler ile birlikte tahliye edilerek temiz su verilmektedir. Artık peteklerinizden %100 verim alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir